ÚvodLicenceVideonávodyVideoukázkyCeníkKeyShot 9KeyVRKontakt
keyshot
keyshot
keyshot
keyshot
keyshot

KeyShot 7


KeyShot 7 je nejdokonalejší verzí s funkcemi zaměřenými na mimořádnou flexibilitu pracovních postupů 3D renderování.
 • Více prostoru pro uplatnění Vaší kreativity
 • Více možností pro nastavení světelného prostředí
 • Více materiálových možností
 • Více možností nastavení uživatelského rozhraní

 • Přizpůsobení uživatelského rozhraní

  Máte úplnou kontrolu pro přizpůsobení uživatelského prostředí, viditelnosti a umístění ribbonů, panelu nástrojů, apod. Tyto vlastní uživatelské úpravy můžete uložit jako pracovní prostory. Mimo to máte nyní úplnou kontrolu nad klávesovými zkratkami.

 • Nové typy materiálů

  KeyShot 7 představuje několik nových aktualizací typů materiálů. Nový typ materiálu Cloudy Plastic obsahuje částečky rozptylující světlo, které replikují složité, vědecky přesné materiály, jako je polykarbonát nebo ABS. Nový typ měřeného materiálu umožňuje uživatelům načítat naměřené soubory materiálu ve formátu .axf nebo .xml. Typ kovového materiálu nyní obsahuje možnosti pro barvu a 13 vědecky přesných předvoleb kovu. Spolu s novými typy materiálů byly předvolby knihovny KeyShot pro materiály zcela aktualizovány.

 • Nové mapování textur a štítků

  Aktualizace zahrnují nastavení pro jednotlivá zařízení, vylepšený interaktivní mapovací nástroj a schopnost vycentrovat texturu na model nebo součást. Nový typ mapování Planar je univerzálnější a nahrazuje normální projekci a rovinné mapování. Byly přidány Tri-Planar, UV tiles a Video mapy s výrazně vylepšeným válcovým mapováním s novými texturami.

 • Aktualizace HDRI prostředí

  Zvýšení kapacity HDRI prostředí,které lze přidat do jedné scény. Díky tomu mohou uživatelé rychle přepínat mezi různými prostředími nebo přetáhnout nové prostředí do seznamu. Editor HDRI je nyní integrován do seznamu prostředí a uživatelé mohou exportovat scénu jako HDR nebo EXR pro import a použití v jiných scénách.

 • VR renderování v reálném čase

  Real-time rendering a výstup VR je k dispozici s podporou Stereo Perspective Cameras, Stereo Spherical Maps a Stereo Cube Maps. To zahrnuje podporu pro prohlížení v reálném čase prostřednictvím displeje Oculus Rift a HTC Vive.

 • KeyShot konfigurátor

  Umožňuje uživatelům prezentovat variace modelu a materiálu v reálném čase pro hodnocení návrhu nebo obchodní prezentace. Průvodce konfigurátoremm KeyShot vede uživatele rychlým nastavením rodičovských modelů, komponent a komponentních skupin a umožňuje jim vybrat materiálové variace, studie a definovat možnosti rozvržení pro režim interaktivní prezentace.

Veškeré informace o nových funkcích a vylepšeních v KeyShot 7 naleznete zde

Předchozí verze KeyShot 6