ÚvodLicenceVideonávodyVideoukázkyCeníkKeyShot 9KeyVRKontakt
keyshot
keyshot
keyshot
keyshot
keyshot

KeyShot - Váš klíč pro geniální 3D rendrování

Pro profesionální prezentace výrobků jsou faktory času a nákladů více než kdy jindy rozhodujícími kritérii. Každý, kdo pracuje s 3D grafikou, ví, jak časově náročné je vytváření grafické prezentace, aby se dosáhlo potřebného reprezentativního výsledku. Obvykle vytvoření fotorealistického zobrazení zabralo podle složitosti scény když dobře minuty, když ne hodiny nebo i dny. KeyShot nechá na takové prodlevy definitivně zapomenout.

Výpočetní čas jednoho obrázku není přitom kritický faktor. KeyShot sleduje proto taky stále co možná nejjednodušší, plně interaktivní využití i při přiřazení materiálů nebo nastavení osvětlení. Ovládání software a jeho možností je možné se naučit během několika minut. Uživatelský interface je zredukován na to nejnutnější ve formě malých dialogových polí. Všechny oblasti a nabídky jsou samovysvětlující, uživatel je interaktivně veden různými možnostmi. Výsledky zadaných změn jsou okamžitě vidět v hlavním okně, což je jedna z velkých výhod. Všechny změny a úpravy modelu nebo dílu se provádějí pomocí klávesových zkratek a myši.KeyShot je přesně to, co potřebujete, když chcete svým CAD modelům dát úžasnou fotorealistickou podobu. Jedná se o úplně novou generaci renderovacího softwaru, který umožní komukoliv, aby ze svých modelů během několika minut vytvořil fotorealistické obrázky. Importujte jakýkoliv svůj 3D model v některém běžném formátu, myší přetáhněte na součást materiál, vyberte prostředí a máte fotku vašeho digitálního výrobku.
  • KeyShot nevyžadujte žádné specializované znalosti. Importujte 3D model, sestavu, součást, zadejte materiál a máte
    v reálném čase náhled na hotový výrobek, nerozeznatelný zda skutečně existuje nebo ne. 3D objekty můžete otáčet, zvětšovat/zmenšovat nebo jim přiřazovat různé materiály pomocí myši, okamžitě se zobrazí v náhledu změny. Průhledné materiály budou zobrazeny s lomem světla. Snímky z CAD programů patří nyní minulosti a jsou nahrazeny výstupy z KeyShot.
  • KeyShot obsahuje 6 hlavních tlačítek, namísto stovek parametrů, voleb, posuvníků a nastavení, kterými se "pyšní" tradiční rendrovací programy. Je to perfektní nástroj pro každého, kdo přichází do styku s 3D daty: průmysloví designéři, konstruktéři, marketingoví specialisté, fotografové, experti na grafiku a další. Jediným limitem je vaše tvořivost.
Keyshot - ukázka renderování

KeyShot - ukázka renderování

Modely

KeyShot podporuje při importu 3D modelů nejpoužívanější neutrální formáty STEP, IGES, JT a OBJ. Přímá rozhraní pro Creo (Pro/ENGINEER), Catia, NX Unigraphics, SolidWorks, Inventor, Alias, Solid Edge, 3DS, FBX, Rhino a SketchUp, atd

Materiály

Patřičná knihovna obsahuje více než 50 materiálů včetně výběru jako je kůže, sklo, kov, dřevo, plasty a dokonce i různé druhy autolaků. Navíc je knihovna uživatelsky rozšiřitelná.

Rendering a obrazový výstup

Vzhledem k trvalé interaktivitě je každá změna okamžitě viditelná. Výstup obrazu může být ve formátu TIFF s alfa kanálem nebo jako JPG, výstup do PNG a EXR je také možný. Rozlišení obrazu je na vaší volbě podle jeho budoucího využití.

Perfektní nasvícení

Nepřekonatelnou výhodou KeyShot je integrální nasvícení s využitím HDRI (High Dynamic Range Image). Řada HDRI-nasvícení je obsažena ve standardu, jejich knihovna je neomezeně rozšiřitelná.

Kamery

Můžete nastavit libovolný počet kamer a nastavení. Veškeré ovládací funkce kamer a nastavení jsou velice pohodlně ovladatelná myší.